Informace  »  Pro sbory  »  Zprávy
Ilustrační snímek

Chystáte se na oslavy výročí církve? Využijte nabídku ubytování

S předstihem se lze obrátit na organizační tým a včas si zajistit ubytování. Můžete tak učinit na hlavním webu oslav: www.100letcce.cz, kde přes jednoduchý formulář požádáte o ubytování a nocleh si rezervujete.

Organizátoři stého výročí vzniku Českobratrské církve evangelické srdečně zvou na zářijové oslavy do Pardubic. O prodlouženém víkendu od 27. do 30. září proběhne na různých místech Pardubic řada setkání, koncertů, výstav a dalších akcí s podtitulem „Radujme se vždy společně“. Během nich se sejdou členové a sympatizanti církve z celé republiky i ze zahraničí.

Pro účastníky, kteří se chystají zůstat na setkání po všechny dny jeho konání, nabízíme dvě alternativy ubytování. Pohodlnější v domově mládeže v samostatných dvoj- a třílůžkových pokojích, případně více „komunitní“ přespání v pardubických školách.

Máte-li zájem o zprostředkování noclehu, věnujte pozornost výše uvedenému webu k výročí, kde v rubrice „Ubytování“ zadejte své kontaktní údaje a my se Vám ozveme s konkrétní nabídkou.