Informace  »  Pro sbory  »  Zprávy
Ilustrační snímek

100 let ČCE: Přihlašování na ubytování/stravu jen do 14. září

Máte-li zájem o ubytování nebo stravu během pardubických oslav, můžete se zaregistrovat na hlavním webu oslav www.100letcce.cz nejpozději do 14. září.

Organizátoři stého výročí vzniku Českobratrské církve evangelické srdečně zvou na zářijové oslavy do Pardubic. O prodlouženém víkendu od 27. do 30. září proběhne na různých místech Pardubic řada setkání, koncertů, výstav a dalších akcí s podtitulem „Radujme se vždy společně“. Během nich se sejdou členové a sympatizanti církve z celé republiky i ze zahraničí.

Pro účastníky, kteří se chystají zůstat na setkání po všechny dny jeho konání, nabízíme dvě alternativy ubytování. Pohodlnější v domově mládeže v samostatných dvoj- a třílůžkových pokojích, případně více „komunitní“ přespání v pardubických školách.

Máte-li zájem o zprostředkování noclehu nebo stravy, věnujte pozornost výše uvedenému webu k výročí, kde v rubrice „Ubytování a stravování“ vyplňte patřičný formulář.

Požadavek registrace se týká skutečně jen ubytování a stravy. Na programy a doprovodné akce není třeba žádných speciálních přihlášek (není-li v programu uvedeno jinak - například kvůli omezené kapacitě). Vstupy jsou volné.