Informace  »  Pro sbory  »  Zprávy
Ilustrační snímek

Zveme dobrovolníky na oslavy stého výročí ČCE

Kvůli své velikosti se akce neobejde bez pomoci dobrovolníků. Chcete-li k úspěchu oslav přispět tím, že věnujete svůj čas a nasazení, pak přijměte pozvání do realizačního týmu!

Srdečně zveme na zářijové oslavy stého výročí vzniku Českobratrské církve evangelické do Pardubic. Od 27. do 30. září proběhne na různých místech Pardubic řada setkání, koncertů, výstav a dalších akcí, při kterých se sjedou členové a sympatizanti církve z celé republiky i ze zahraničí. Rádi mezi sebou přivítáme spolehlivé a přátelské lidi, kteří mají chuť napomoci dobrému dílu. 

Co vás konkrétně čeká? Aby vše probíhalo hladce, jsou nepostradatelní dobrovolní spolupracovníci, kteří budou: doprovázet účinkující, pomáhat na workshopech, ukazovat návštěvníkům cestu, zprostředkovávat informace o programu a dělat řadu dalších činností, které dotvoří celkovou atmosféru slavností.

Zájemci o dobrovolnictví naleznou další informace a registrační formulář na webu www.100letcce.cz v sekci „Dobrovolníci“. Využijte příležitost nahlédnout do zákulisí oslav a aktivně se podílet na jejich průběhu. Přidejte se do početné skupiny dobrovolníků a pomozte oslavám 100. výročí vzniku církve k úspěchu! Všem, kteří se rozhodnou pomoci, uhradíme cestovné, nabízíme ubytování zdarma a obdarujeme je hezkým „výročním“ tričkem.