Informace  »  Pro sbory  »  Zprávy
Ilustrační snímek

Hledáme dobrovolníky - hlídače škol

Kvůli své velikosti se oslavy 100 let ČCE v Pardubicích neobejdou bez pomoci dobrovolníků. Stále ještě chybí hlídači do škol, kde se bude přespávat.

Máte-li sami zájem, případně víte-li o jednotlivcích nebo skupince mládeže, která by svým nasazením pomohla ke zdárnému průběhu akce, kontatkujte, prosíme, oddělení mládeže (mladez@e-cirkev.cz, telefon: 605 999 204). Jde o zodpovědnou službu, kterou vykonáváte jako tým. 

Hlídači dbají o pořádek ve svěřené škole a kolem ní, dohlíží na dodržování nočního klidu a ve stanovené časy odemykají a zamykají školní budovy. Na konci sjezdu předávají objekty školníkovi nebo správci. 

Zájemci o dobrovolnictví naleznou další informace a registrační formulář na webu www.100letcce.cz v sekci „Dobrovolníci“. Využijte příležitost nahlédnout do zákulisí oslav a aktivně se podílet na jejich průběhu. Přidejte se do početné skupiny dobrovolníků a pomozte oslavám 100. výročí vzniku církve k úspěchu! Všem, kteří se rozhodnou pomoci, uhradíme cestovné, nabízíme ubytování zdarma a obdarujeme je hezkým „výročním“ tričkem.