Informace  »  Pro sbory  »  Zprávy
https://www.ustredicce.cz/clanek/6522-Zkracena-verze-sjezdu-mladeze-probehne-v-online-podobe/index.htm

Zkrácená verze sjezdu mládeže proběhne v online podobě

Letošní sjezd mládeže na Vsetíně byl sice kvůli aktuálním epidemiologickým opatřením zrušen, ale jeho zkrácená varianta se chystá v online podobě.

Během "sjezdového víkendu" vám ve formě podcastu zprostředkujeme některé z přednášek, které se pro sjezd připravovaly. V pondělí se budete moci virtuálně připojit ke "sjezdové bohoslužbě", k diskusi s Jakubem Ortem a k (pod)večerní pobožnosti.

A protože sjezd je hlavně o setkávání a atmosféře..., zkusíme tuhle "sjezdovou náladu" alespoň částečně přenést do virtuálního prostoru. To bude hlavně na vás! Sdílejte foto- nebo videopozdravy ostatním, fotky z různých společenství, z rodin, mládeží... vše s hashtagem #sjezd20.

Více informací na tomto videu a také na sjezdovém webu.

Součástí sjezdové bohoslužby bývá i sbírka. Ani letos tomu nebude jinak, a přispět můžete už teď na webu Diakonie. Během bigbítové bohoslužby pak bude k dispozici QR kód pro přímou platbu.

Vaše příspěvky pomohou dětem, jejichž situace se zhoršila kvůli uzavření škol nebo výpadku příjmů rodičů. Výtěžek ze sbírky poputuje na podporu doučování a školní pomůcky pro děti z rodin v nouzi na Vsetíně, na kroužky dětí z azylového domu v Ostravě, příměstský tábor a víkendový pobyt dětí z Mostecka, ale i na speciální terapie a osobní asistenci pro děti s postižením v Uherském Hradišti, Praze a Ostravě. Sbírka bude otevřena do 30. září (12.00). Děkujeme.