Nejbližší události (další můžete nalézt na Přihlášky.srcce.cz s možností on-line přihlášení)

15. 12.

Vánoční koncert pěv. sboru ADLIBITUM

Kostel Milíče z Kroměříže, Donovalská 2331/53, Praha - Chodov

Benefiční koncert Pražského komorního pěveckého sboru adlibitum (http://www.ad-libitum.eu/). Vstupné dobrovolné, ve prospěch kaplanské práce v nemocnicích.

20. 12.

Vánoční bohoslužby Evangelické akademie Praha

Kostel Milíče z Kroměříže, Donovalská 2331/53, Praha - Chodov

Slavnostní vánoční bohoslužby Evangelické akademie Praha - Vyšší odborné školy sociální práce a střední odborné škola (www.eapraha.cz/), pro studenty a pedagogy, rodiče i všechny přátele školy.

24. 12.

Půlnoční

Sokolov

Informace u br. f. Pavla Knorka

24. 12.

Půlnoční

Kynšperk

Informace u br. Davida Brahy

24. 12.

Štědrovečerní bohoslužba s programem dětí

Přeštice

Štědrovečerní bohoslužba pro celou rodinu. Na přípravě bohoslužby spolupracují děti a mládež.

24. 12.

Štědrovečerní bohoslužby s betlémským světlem

Kostel Milíče z Kroměříže, Donovalská 2331/53, Praha - Chodov

Štědrovečerní bohoslužby s radostnou zvěstí o narození Ježíše Krista, Spasitele světa. Během Štědrého dne (9.00 - 17.00) je možné si z kostela Milíče z Kroměříže odnést betlémské světlo.

1. 1. 2020

Novoroční bohoslužby u Milíče z Kroměříže

Kostel Milíče z Kroměříže, Donovalská 2331/53, Praha - Chodov

Rok 2020 zahájíme bohoslužbami 1. ledna od 9.30 s požehnáním do nového roku. Bohoslužby slavíme s večeří Páně. Tématem bohoslužeb bude biblické heslo pro rok 2020: Věřím, pomoz mé nedověře (Mk 9,24)

20. — 21. 4. 2020

Bezpečný prostor a prevence

Praha, Diakonická akademie

Diakonická akademie, Belgická 374/22, Praha, 20.–21. 4. 2020Bezpečný prostor a prevence Pro koho: faráři, pastorační pracovníci, zaměstnanci Diakonie, dobrovolníci, sociální pracovníci a další profese, které se věnují práci s dětmi, mládeží, postiženými, ohroženými skupinami. Cíle programu: Cílem workshopu je zajistit, aby osoba, která pracuje s lidmi jakéhokoli věku, byla informována a schopna správně a citlivě řešit otázky ochrany, zachovala důstojnost jednotlivce a přispívala k budování bezpečného prostředí pro všechny. Výuka bude zahrnovat způsoby, jak vytvořit otevřený přístup, kterému všichni zúčastnění (pracovníci, uživatelé služeb, účastníci atd.) rozumí, jak vytvořit jasné postupy pro všechny, kdo se setkají s problémem týkající se zneužívání nebo špatného zacházení.Pro koho: faráři, pastorační pracovníci, zaměstnanci Diakonie, dobrovolníci, sociální pracovníci a další profese, které se věnují práci s dětmi, mládeží, postiženými, ohroženými skupinami. Lektoři workshopu: Craig John a Rev Tony Addy Hlaste se do 30. 11. 2019 viz odkaz níže Cena: 3750 Kč Požadována je alespoň pasivní znalost anglického jazyka, překladatel bude po domluvě zajištěn. Organizuje oddělení mládeže, oddělení výchovy a vzdělávaní ÚCK ČCE ve spolupráci s Diakonickou akademií a Interdiac.