Vedení církve  »  Synodní rada  »  Poradní odbory synodní rady

Poradní odbory

Celocírkevní poradní odbory zřizuje synodní rada, jmenuje a odvolává jejich předsedy a členy, řídí jejich práci, ukládá jim úkoly a přijímá jejich podněty pro svou činnost i pro práci celé církve.

 

Celocírkevní odbor mládeže (COM)

  1. Bláha Dominik - předseda
  2. Férová Zuzana
  3. Halaš Matěj
  4. Hofmanová Jana
  5. Jacobea Alexandra
  6. Klačko Maroš
  7. Ort Daniel
  8. Pikousová Alena - místopředsedkyně
  9. Zikmund Ondřej
  10. Titěra Ondřej - za SR

 

Poradní odbor ekonomický (EPO)

  1. Dušek Libor
  2. Cháb Matěj
  3. Levá Marie
  4. Srb Ondřej
  5. Straka František
  6. Turza Lubor
  7. Zadražilová Eva – za SR
  8. Zikmund Vladimír
  9. Ženatý Petr – předseda

 

Poradní odbor ekumenický (POE)

  1. Beneš Ladislav
  2. Horák Martin
  3. Engelhardt Oliver
  4. Frey-Reininghaus Gerhard
  5. Hamrová Daniela
  6. Jelinek Ewa
  7. Kwanghyun Ryu
  8. Navrátilová Olga
  9. Pokorný Pavel - za SR
  10. Ruml Pavel - předseda

 

Poradní odbor evangelizační a misijní (POEM)

  1. Bargár Pavol
  2. Horáková Jana
  3. Chlápek Petr
  4. Jacobea Alexandra
  5. Korpa Luděk
  6. Kwang-Hyun Ryu
  7. Marková Eva
  8. Rosenová Silvia
  9. Wrana Aleš
  10. Žárský Radim - předseda
  11. Ženatý Daniel – za SR

 

Poradní odbor liturgický (POLit)

  1. Beneš Ladislav
  2. Heller Daniel ml.
  3. Hofmanová Jana
  4. Kirschner Jan
  5. Lukášek Marek
  6. Moravetz Ladislav
  7. Sedláček David
  8. Suchý Josef
  9. Titěra Ondřej – za SR
  10. Včelná Radmila – předsedkyně

 

Poradní odbor organizační a právní (POOP)

  1. Csukás Adam
  2. Kocanda Martin
  3. Kopecký Vladimír
  4. Mottl Hynek
  5. Navrátilová Olga
  6. Nečil David
  7. Plecháček Jan – předseda
  8. Tomášek Jaroslav
  9. Valentová Michaela
  10. Zikmund Vladimír – za SR

 

Poradní odbor pro aktuální společenské záležitosti (POASZ)

  1. Čapek Jan
  2. Frey-Reininghaus Gerhard
  3. Halama Jindřich
  4. Kašpar Pavel
  5. Kratochvíl Petr
  6. Ort Jakub
  7. Prudíková Dana
  8. Růžička Tomáš
  9. Schneider Jiří - předseda

 

Poradní odbor pro církevní hudbu (POCH)

  1. Esterle Jan
  2. Marešová Dvořáková Jiřina
  3. Moravetz Ladislav – předseda
  4. Moravetzová Ester
  5. Schneider Jiří – za SR
  6. Vendl Lukáš

 

Poradní odbor investiční (POI)

  1. BauerJosef
  2. Miller Jan
  3. Rokyta Karel

 

Poradní odbor pro otázky životního prostředí (POŽP)

  1. Drápal Marek – předseda
  2. Kadlecová Martina
  3. Molnár Tomáš
  4. Mužátková Ilona
  5. Šorm David
  6. Kašpar Jakub
  7. Zámečník Jan
  8. Vondrová Jana
  9. Zadražilová Eva – za SR

Webové stránky POŽP: http://pozp.evangnet.cz/

 

Poradní odbor pro práci s dětmi (POD)

  1. Bednaříková Daniela - předsedkyně
  2. Fér Martin
  3. Halama Filip
  4. Kuboňová Romana
  5. Marková Eva
  6. Ridzoňová Lenka
  7. Sedláčková Marta
  8. Stolařová Marie
  9. Šormová Eva
  10. Titěra Ondřej – za SR
  11. Včelná Radmila

 

Poradní odbor pro práci s laiky (POL)

  1. Adámková Petra
  2. Drdová Monika
  3. Lavická Anna
  4. Marková Eva
  5. Pokorný Pavel - za SR
  6. Ruml Ondřej - předseda
  7. Stolařová Marie

 

Poradní odbor pro práci s lidmi s postižením (POPLP)

  1. Binková Marta
  2. Farková Miriam
  3. Heller Daniel ml. – předseda
  4. Kovaříková Irena
  5. Marková Eva
  6. Soudná Kateřina
  7. Stolařová Marie
  8. Titěra Ondřej – za SR

 

Poradní odbor teologický (POT)

  1. Gallus Petr
  2. Landová Tabita
  3. Matějka Daniel ml.
  4. Mrázek Jiří
  5. Prudký Martin
  6. Roskovec Jan
  7. Susa Filip - předseda
  8. Vítek Jaroslav
  9. Zikmund Martin
  10. Ženatý Daniel - za SR