Vedení církve  »  Synodní rada  »  Poradní odbory synodní rady

Poradní odbory

Celocírkevní poradní odbory zřizuje synodní rada, jmenuje a odvolává jejich předsedy a členy, řídí jejich práci, ukládá jim úkoly a přijímá jejich podněty pro svou činnost i pro práci celé církve.

 

Poradní odbor teologický (POT)

  1. Gallus Petr
  2. Hofmanová Jana
  3. Landová Tabita
  4. Matějka Daniel ml.
  5. Prudký Martin
  6. Roskovec Jan
  7. Susa Filip – předseda
  8. Vítek Jaroslav
  9. Zikmund Martin
  10. Ženatý Daniel (za SR)

 

Poradní odbor organizační a právní (POOP)

  1. Csukás Adam
  2. Kocanda Martin
  3. Kopecká Michaela
  4. Kopecký Vladimír
  5. Mottl Hynek
  6. Navrátilová Olga
  7. Nečil David
  8. Plecháček Jan – předseda
  9. Tomášek Jaroslav
  10. Zikmund Vladimír (za SR)

 

Poradní odbor liturgický (POLit)

  1. Beneš Ladislav
  2. Heller Daniel ml.
  3. Hofmanová Jana
  4. Kirschner Jan
  5. Landová Tabita
  6. Lukášek Marek
  7. Moravetz Ladislav
  8. Sedláček David
  9. Suchý Josef
  10. Titěra Ondřej (za SR)
  11. Včelná Radmila – předsedkyně

 

Poradní odbor evangelizační a misijní (POEM)

  1. Bargár Pavol
  2. Horáková Jana
  3. Korpa Luděk
  4. Kwang-Hyun Ryu
  5. Marková Eva
  6. Pilch Marcin
  7. Rosenová Silvia
  8. Šourek Michal
  9. Wrana Aleš
  10. Žárský Radim – předseda
  11. Ženatý Daniel (za SR)

 

Poradní odbor ekumenický (POE)

  1. Beneš Ladislav
  2. Engelhardt Oliver
  3. Frey-Reininghaus Gerhard
  4. Hamrová Daniela
  5. Horák Martin
  6. Jelinek Ewa
  7. Kwanghyun Ryu
  8. Navrátilová Olga
  9. Pokorný Pavel (za SR)
  10. Ruml Pavel – předseda

 

Celocírkevní odbor mládeže (COM)

  1. Bláha Dominik – předseda
  2. Férová Zuzana
  3. Halaš Matěj
  4. Hofmanová Jana
  5. Jacobea Alexandra
  6. Klačko Maroš
  7. Ort Daniel
  8. Pikousová Alena – místopředsedkyně
  9. Titěra Ondřej (za SR)
  10. Zikmund Ondřej

 

Poradní odbor pro práci s laiky (POL)

  1. Adámková Petra
  2. Drdová Monika
  3. Lavická Anna
  4. Marková Eva
  5. Pokorný Pavel (za SR)
  6. Ruml Ondřej – předseda
  7. Stolařová Marie

 

Poradní odbor pro práci s dětmi (POD)

  1. Bednaříková Daniela – předsedkyně
  2. Halama Filip
  3. Kuboňová Romana
  4. Marková Eva
  5. Ridzoňová Lenka
  6. Sedláčková Marta
  7. Stolařová Marie
  8. Šormová Eva
  9. Titěra Ondřej (za SR)
  10. Včelná Radmila

 

Poradní odbor pro práci s lidmi s postižením (POPLP)

  1. Binková Marta
  2. Farková Miriam
  3. Heller Daniel ml. – předseda
  4. Kovaříková Irena
  5. Marková Eva
  6. Soudná Kateřina
  7. Stolařová Marie
  8. Titěra Ondřej (za SR)

 

Poradní odbor pro aktuální společenské záležitosti (POASZ)

  1. Čapek Jan
  2. Frey-Reininghaus Gerhard
  3. Halama Jindřich
  4. Kašpar Pavel
  5. Kratochvíl Petr
  6. Prudíková Dana
  7. Růžička Tomáš
  8. Schneider Jiří (za SR) – předseda

 

Poradní odbor pro církevní hudbu (POCH)

  1. Esterle Jan
  2. Marešová Dvořáková Jiřina
  3. Moravetz Ladislav – předseda
  4. Moravetzová Ester
  5. Schneider Jiří (za SR)
  6. Vendl Lukáš

 

Poradní odbor pro otázky životního prostředí (POŽP)

  1. Drápal Marek – předseda
  2. Kadlecová Martina
  3. Kašpar Jakub
  4. Molnár Tomáš
  5. Mužátková Ilona
  6. Šorm David
  7. Zadražilová Eva (za SR)
  8. Zámečník Jan

Webové stránky POŽP: http://pozp.evangnet.cz/

 

Poradní odbor ekonomický (EPO)

  1. Dušek Libor
  2. Cháb Matěj
  3. Srb Ondřej
  4. Straka František
  5. Turza Lubor
  6. Zadražilová Eva (za SR)
  7. Zikmund Vladimír (za SR)
  8. Ženatý Petr – předseda

 

Poradní odbor investiční (POI)

  1. BauerJosef
  2. Miller Jan
  3. Rokyta Karel